ST18/SMAM/SMAM/72IN
Numer produktu DigiKey
3628-ST18/SMAM/SMAM/72IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST18/SMAM/SMAM/72IN
Opis
COAX CABLE SMA TO SMA 6'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA Kabel koncentryczny, śr. zewn, 4,60mm 72,0" (1,8m) 6,0'
Długość
72,0" (1,8m) 6,0'
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn, 4,60mm
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Niebieskie
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C