ST18/SMAM/SMAM/12IN
Numer produktu DigiKey
3628-ST18/SMAM/SMAM/12IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST18/SMAM/SMAM/12IN
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
49 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA 12,00" (304,80mm)
Długość
12,00" (304,80mm)
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C