ST18/SMAM/NM/48IN
Numer produktu DigiKey
3628-ST18/SMAM/NM/48IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST18/SMAM/NM/48IN
Opis
COAX CBL SMA TO N-TYPE 4'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do typu N 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka typu N
Długość
48,0" (1,2m) 4,0'
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do typu N
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C