ST18/SMAM/NM/36IN
Numer produktu DigiKey
3628-ST18/SMAM/NM/36IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST18/SMAM/NM/36IN
Opis
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do typu N 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka typu N
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
36,00" (914,40mm)
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do typu N
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Kolor
Niebieskie
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C