ST18/NM/NM/24
Numer produktu DigiKey
3628-ST18/NM/NM/24-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST18/NM/NM/24
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F 24,00" (609,60mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka typu N
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
24,00" (609,60mm)
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
Typ F do typu F
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Złącze 1.
Wtyczka typu N
Kolor
Niebieskie
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C