SF104/11PC35/11PC35/500MM
Numer produktu DigiKey
3628-SF104/11PC35/11PC35/500MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
SF104/11PC35/11PC35/500MM
Opis
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny 3,5mm na 3,5mm 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka 3,5mm
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
19,69" (500,00mm)
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
3,5mm na 3,5mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka 3,5mm
Częstotliwość - maks.
26.5 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Niebieskie
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C