PMAST145/11PC08/21PC08/12IN
Numer produktu DigiKey
3628-PMAST145/11PC08/21PC08/12IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMAST145/11PC08/21PC08/12IN
Opis
TESTCABLE 145 GHZ ST145 0.8 M/0.
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny od 0,8mm do 0,8mm Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,8mm 1,200" (30,48mm)
Kategoria
Złącze 2.
Gniazdo 0,8mm
Płeć 2. styku
Żeńskie
Długość
1,200" (30,48mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,8mm
Styl
od 0,8mm do 0,8mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka 0,8mm
Częstotliwość - maks.
145 GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C