PMAST145/11PC08/11PC08/12IN
Numer produktu DigiKey
3628-PMAST145/11PC08/11PC08/12IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMAST145/11PC08/11PC08/12IN
Opis
TESTCABLE 145 GHZ ST145 0.8 M/0.
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny od 0,8mm do 0,8mm Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,8mm 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka 0,8mm
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
12,00" (304,80mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,8mm
Styl
od 0,8mm do 0,8mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka 0,8mm
Częstotliwość - maks.
145 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C