PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN
Numer produktu DigiKey
3628-PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMASF570S/11PC185/11PC185/36IN
Opis
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny 1,85mm na 1,85mm Kabel koncentryczny, śr. zewn. 5,80mm 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
36,00" (914,40mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 5,80mm
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
1,85mm na 1,85mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka 1,85mm
Częstotliwość - maks.
70 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Niebieskie
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Złącze 2.
Wtyczka 1,85mm