MINI141-14
Numer produktu DigiKey
3628-MINI141-14-ND
Producent
Numer produktu producenta
MINI141-14
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 14"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA Możliwość formowania ręcznego .141 14,00" (355,60mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
14,00" (355,60mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Możliwość formowania ręcznego .141
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Częstotliwość - maks.
26.5 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Srebro
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C