NGCMB10AX32C
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
NGCMB10AX32C
Numer produktu DigiKey
480-6497-ND
Producent
Numer produktu producenta
NGCMB10AX32C
Opis
SWITCH SNAP ACT 4PST 0.01A 30 MV
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik 4PST-2NO/2NC Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NGCMB10AX32C Modele
Kategoria
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Producent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Siła robocza
969gf
Seria
Siła zwalniania
224gf
Opakowanie
Zbiorcze
Pozycja robocza
0,083" (2,1mm)
Status części
Aktywny
Skok wstępny
0,083" (2,1mm)
Obwód
4PST-2NO/2NC
Skok różnicowy
0,050" (1,3mm)
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Wychylenie
0,193" (4,9mm)
Prąd znamionowy (A)
10mA (=)
Okres trwałości mechanicznej
5000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 mV
Okres trwałości elektrycznej
500000 cykli
Typ aktuatora
Popychacz rolki
Temperatura robocza
-25°C - 75°C