NGCMB10AX07C
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
NGCMB10AX07C
Numer produktu DigiKey
480-6494-ND
Producent
Numer produktu producenta
NGCMB10AX07C
Opis
SWITCH SNAP ACT DPST 10MA 30MV
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik DPST-NO/NC Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NGCMB10AX07C Modele
Kategoria
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Producent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Siła robocza
1122gf
Seria
Siła zwalniania
306gf
Opakowanie
Zbiorcze
Pozycja robocza
0,083" (2,1mm)
Status części
Aktywny
Skok wstępny
0,083" (2,1mm)
Obwód
DPST-NO/NC
Skok różnicowy
0,047" (1,2mm)
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Wychylenie
0,193" (4,9mm)
Prąd znamionowy (A)
10mA (=)
Okres trwałości mechanicznej
5000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 mV
Okres trwałości elektrycznej
500000 cykli
Typ aktuatora
Popychacz rolki
Temperatura robocza
-25°C - 75°C