HAFUHH0010L4AXT
Numer produktu DigiKey
480-5785-ND
Producent
Numer produktu producenta
HAFUHH0010L4AXT
Opis
SENSOR FLOW AIR 0 ~ 10 SLPM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze Czujnik przepływu 0 - 10SLPM Męskie, 0,8661" (22mm)
Kategoria
Typ czujnika przepływu
Powietrze
Producent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Napięcie - wejściowe
3V - 10V
Seria
Rozmiar portu
Męskie, 0,8661" (22mm)
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C