CSSV1500N-156R
Numer produktu DigiKey
480-CSSV1500N-156R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSSV1500N-156R
Opis
CURRENT SENSOR 1500A
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 1500A 1 kanały Czujnik prądu Dwukierunkowe Moduł, jedno przejście
Częstotliwość
=, 50Hz - 60Hz
Seria
Dokładność
±0,5%
Napięcie - zasilania
6V - 18V
Prąd - zasilania (maks.)
200mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C