CSSV1500N-154R
Numer produktu DigiKey
480-CSSV1500N-154R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSSV1500N-154R
Opis
CURRENT SENSOR 1500A
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 1500A 1 kanały Czujnik prądu Dwukierunkowe Moduł, jedno przejście
Kategoria
Wyjście
Magistrala CAN
Prod.
Częstotliwość
=, 50Hz - 60Hz
Seria
Dokładność
±0,5%
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
6V - 18V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
200mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C