AWM3150V
Numer produktu DigiKey
480-3282-ND
Producent
Numer produktu producenta
AWM3150V
Opis
SENSOR FLOW AIR 30.0 SCCM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Powietrze Czujniki przepływu 30,0sccm Męskie, 0,2" (5,08mm) Plastikowe
Kategoria
Typ czujnika przepływu
Powietrze
Producent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Napięcie - wejściowe
8V - 15V
Seria
Rozmiar portu
Męskie, 0,2" (5,08mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał - korpus
Plastikowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C