ZK1-32DP-HU
ZK1-32DP-HU
ZK1-32DP-HU
ZK1-32DP-HU
Numer produktu DigiKey
26-ZK1-32DP-HU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZK1-32DP-HU
Opis
PLUG HOUSING, 32 POS. , 1A, 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Raster
0,079" (2,00mm)
Prod.
Liczba rzędów
1
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Przeciwsobne
Typ złącza
Kolor
Czarne
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-40°C - 125°C