ZE05H-20DP-2H
Numer produktu DigiKey
26-ZE05H-20DP-2HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
26-ZE05H-20DP-2HCT-ND - Taśma cięta (CT)
26-ZE05H-20DP-2HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZE05H-20DP-2H
Opis
CONN RCPT SMT R/A 2MM 20POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 20 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZE05H-20DP-2H Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Wysokość izolacji
0,348" (8,84mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ złącza
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A, 5A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
60V~/=