ST80X-10S(30)
Numer produktu DigiKey
H125267TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125267CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125267DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST80X-10S(30)
Opis
CONN HEADER SMD 10POS 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 10 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ST80X-10S(30) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Seria
Wysokość izolacji
0,378" (9,60mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz montażowy, osłona ekranująca
Raster - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Liczba pozycji
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba rzędów
1
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Styl
Napięcie znamionowe
100V