RP17-13P-12PC(71)
Numer produktu DigiKey
HR1269-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP17-13P-12PC(71)
Opis
CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
RP17-13P-12PC(71) Modele
Kategoria
Orientacja
Kluczowane
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Materiał obudowy
Poliwęglan (PC)
Seria
Kolor obudowy
Czarne
Opakowanie
Torba
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, zacisk kabla, element odciążający
Typ złącza
Obudowa wtyczki
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ
Dla wtyków męskich
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
12
Zawartość
6 elem. - 1 złącze, 1 osłona, 1 zacisk kabla, 1 wkręt, 1 sprężyna, 1 element odciążający
Rozmiar obudowy - wkładka
13
Materiał wkładki
Poliwęglan (PC)
Typ styku
Zagniatanie
Typ kształt
Cylindryczne
Rozmiar styku
1,2mm (9), 1,6mm (3)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C