RDBD-25P-LN(55)
Numer produktu DigiKey
H122869-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDBD-25P-LN(55)
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RDBD-25P-LN(55) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Status części
Nieaktualne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
350V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 85°C