Ilustracja dla PCN6A-5PA-2.5DS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PCN6A-5PA-2.5DS
Numer produktu DigiKey
26-PCN6A-5PA-2.5DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN6A-5PA-2.5DS
Opis
CONN 5POS R/A SLDR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 5 pozycja 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,236" (6,00mm)
Status części
Ostatnio kupiono
Typ kształt
Prostokątne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Srebro
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Srebro
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliwęglan, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Niebieskie
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3A