PCN10MC-64S-2.54DSA(72) jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 0
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Arkusz danych
W magazynie: 80
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 660
W magazynie: 260
W magazynie: 89
W magazynie: 5
64 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
Numer produktu DigiKey
H11210-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10MC-64S-2.54DSA(72)
Opis
CONN DIN RCPT 64POS
Modele EDA/CAD
PCN10MC-64S-2.54DSA(72) Modele
Kategoria
Styl
B
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
64
Wszystkie
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)