PCN10-96P-2.54DSA(77) jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 228
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 507
W magazynie: 87
W magazynie: 1
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 573
W magazynie: 577
W magazynie: 326
Ilustracja dla PCN10-96P-2.54DSA(77) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PCN10-96P-2.54DSA(77)
Numer produktu DigiKey
PCN10-96P-2.54DSA(77)-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-96P-2.54DSA(77)
Opis
CONN DIN HDR 96POS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Listwa, wtyki męskie Złoto Otwór przelotowy
Kategoria
Liczba rzędów
3
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Listwa, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
96
Wszystkie
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)