PCN10-64ACS-2.54DSA(72)
PCN10-64ACS-2.54DSA(72)
PCN10-64ACS-2.54DSA(72)
Numer produktu DigiKey
H11222-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-64ACS-2.54DSA(72)
Opis
CONN DIN RCPT 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
PCN10-64ACS-2.54DSA(72) Modele
Kategoria
Styl
C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
96
Liczba pozycji obciążonych
64
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)