MDF76-30P-1C
MDF76-30P-1C
MDF76-30P-1C
Numer produktu DigiKey
H124187-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDF76-30P-1C
Opis
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Beżowe 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDF76-30P-1C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Beżowe
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,039" (1,00mm)