MDF6-4DS-3.5C
Numer produktu DigiKey
H124177-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDF6-4DS-3.5C
Opis
CONN SOCKET HSG 4POS 3.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,138" (3,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDF6-4DS-3.5C Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,197" (5,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,138" (3,50mm)