JR13WCC-10(72)
Numer produktu DigiKey
H124099-ND
Producent
Numer produktu producenta
JR13WCC-10(72)
Opis
CONN CABLE CLAMP SZ13 BLACK M16
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne złącze Odciążka kabla zgodna z normami EMC M16x0,75 13
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JR13WCC-10(72) Modele
Kategoria
Wyjście kablowe
180°
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Materiał
Stop aluminium, mosiądz, stop cynku
Seria
Powlekanie
Chrom
Opakowanie
Torba
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Funkcje
Śruby zaciskowe, uszczelka, podkładka
Typ
Odciążka kabla zgodna z normami EMC
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Otwór kabla
0,394" (10,00mm)
Zawartość
5 elem. - 1 odciążki kabla, 2 śrub, 1 osłony ekranujące
Średnica - zewnętrzna
0,787" (20,00mm)