FX8-80S-SV
FX8-80S-SV
FX8-80S-SV
Numer produktu DigiKey
H2333-ND
Producent
Numer produktu producenta
FX8-80S-SV
Opis
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FX8-80S-SV Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Wysokości stosu z matami
3mm, 4mm
Typ złącza
Gniazdo, styki na listwie centralnej
Wysokość nad płytką
0,089" (2,26mm)
Liczba pozycji
80
Bazowy numer produktu
Raster
0,024" (0,60mm)