FH41-68S-0.5SH(28)
FH41-68S-0.5SH(28)
FH41-68S-0.5SH(28)
Numer produktu DigiKey
H125811TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125811CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125811DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FH41-68S-0.5SH(28)
Opis
CONN FFC BOTTOM 68POS 0.5MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 pozycja FFC złącze Styki, dolne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FH41-68S-0.5SH(28) Modele
Kategoria
Funkcja blokady
Blokada pokrywy, blokada tylna
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ końcówki kabla
Z wypustkami
Seria
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie znamionowe
50V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ płaski giętki
FFC
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,03µm)
Liczba pozycji
68
Kolor obudowy
Szare
Raster
0,020" (0,50mm)
Kolor aktuatora
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Cykle współpracy
20
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,098" (2,50mm)