Ilustracja dla EX60B-29P jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EX60B-29P
Numer produktu DigiKey
EX60B-29P-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EX60B-29P
Opis
CONN RCPT 29POS R/A SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29 Pozycyjny Złącze Gniazdo, bez wyróżnionej płci Montaż powierzchniowy, kąt prosty Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EX60B-29P Modele
Kategoria
Raster
0,024" (0,60mm)
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Liczba rzędów
1
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Wysokość nad płytką
0,157" (4,00mm)