DF65-7S-1.7C
Numer produktu DigiKey
H124922-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF65-7S-1.7C
Opis
CONN RCPT HSG 7POS 1.70MM
Szczegółowy opis
7 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Beżowe 0,067" (1,70mm)
Modele EDA/CAD
DF65-7S-1.7C Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Aktywny
Kolor
Beżowe
Typ styku
Gniazdo ostrzowe żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,067" (1,70mm)