DF64-2P-4.5H(21)
Numer produktu DigiKey
H122188TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DF64-2P-4.5H(21)
Opis
CONN SSL PLUG 2POS 4.5MM SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza do oświetlenia półprzewodnikowego 2 pozycyjne Wtyczka, bez wyróżnionej płci Element łączący płytki lub płytkę z kablem 0,177" (4,50mm) Lutowany
Modele EDA/CAD
DF64-2P-4.5H(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Seria
Kolor obudowy
Beżowe
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał styku
Stop miedzi
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ złącza
Wtyczka, bez wyróżnionej płci
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
2
Napięcie znamionowe
350V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Prąd znamionowy (A)
3A, 4A, 5A
Zakończenie
Lutowany
Cykle współpracy
10
Raster
0,177" (4,50mm)