DF64-2P-4.5C
Numer produktu DigiKey
H122190-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF64-2P-4.5C
Opis
CONN SSL RCPT HSG 2POS 4.5MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza do oświetlenia półprzewodnikowego 2 pozycyjne Obudowa gniazda dla styku bez określonej płci Element łączący płytki lub płytkę z kablem 0,177" (4,50mm) Zagniatanie
Modele EDA/CAD
DF64-2P-4.5C Modele
Kategoria
Raster
0,177" (4,50mm)
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Kolor obudowy
Beżowe
Opakowanie
Torba
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Napięcie znamionowe
350V
Typ złącza
Obudowa gniazda dla styku bez określonej płci
Prąd znamionowy (A)
3A, 4A, 5A