DF63A-3EP-3.96C
DF63A-3EP-3.96C
DF63A-3EP-3.96C
Numer produktu DigiKey
DF63A-3EP-3.96C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF63A-3EP-3.96C
Opis
CONN PLUG 3.96MM INLINE
Szczegółowy opis
3 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,156" (3,96mm)
Modele EDA/CAD
DF63A-3EP-3.96C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,156" (3,96mm)