Ilustracja dla DF62WZ-9P-2.2DSA(21) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF62WZ-9P-2.2DSA(21)
Numer produktu DigiKey
26-DF62WZ-9P-2.2DSA(21)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62WZ-9P-2.2DSA(21)
Opis
Interconnect Rectangular
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 9 pozycja 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,610" (15,49mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba rzędów
3
Funkcje
Prowadnica płytki
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3,5A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V~/=