DF62P-4EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H122227-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62P-4EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 4POS 2.20MM
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Modele EDA/CAD
DF62P-4EP-2.2C Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)