DF62P-24EP-2.2C
DF62P-24EP-2.2C
DF62P-24EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H126090-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62P-24EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM
Szczegółowy opis
24 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Modele EDA/CAD
DF62P-24EP-2.2C Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Montaż panelowy
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)