DF62P-13EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H122231-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62P-13EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 13POS 2.20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62P-13EP-2.2C Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Montaż panelowy
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)