DF61Y-2S-2.2C(13)
Numer produktu DigiKey
DF61Y-2S-2.2C(13)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF61Y-2S-2.2C(13)
Opis
CONN RCPT 2POS 2.2MM CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,087" (2,20mm)
Modele EDA/CAD
DF61Y-2S-2.2C(13) Modele
Kategoria
Raster
0,087" (2,20mm)
Prod.
Liczba rzędów
1
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Kolor
Naturalne
Typ złącza
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C