DF61-2P-2.2V(23)
Numer produktu DigiKey
H121978TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H121978CT-ND - Taśma cięta (CT)
H121978DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF61-2P-2.2V(23)
Opis
CONN HEADER SMD 2POS 2.2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 2 pozycja 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF61-2P-2.2V(23) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada obrotu
Prod.
Wysokość izolacji
0,086" (2,18mm)
Seria
Typ kształt
Prostokątne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Ostrze męskie
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Beżowe
Osłona
Osłonięte - 3 ściany
Wysokości stosu z matami
2,38mm