DF61-2P-2.2V(23) | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | DF61-2P-2.2V(23) |
Opis | CONN HEADER SMD 2POS 2.2MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Listwa złącza Montaż powierzchniowy 2 pozycja 0,087" (2,20mm) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DF61-2P-2.2V(23) Modele |
Kategoria | Typ mocowania Blokada obrotu |
Prod. | Wysokość izolacji 0,086" (2,18mm) |
Seria | Typ kształt Prostokątne |
Status części Aktywny | Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące 39,4µin (1,00µm) |
Typ złącza | Wykończenie styku - bolec Cyna |
Typ styku Ostrze męskie | Materiał styku Mosiądz |
Raster - powierzchnie współpracujące | Materiał izolacji Polimery ciekłokrystaliczne (LCP) |
Liczba pozycji | Funkcje Gromadzenie lutowia |
Liczba rzędów 1 | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Liczba pozycji obciążonych Wszystkie | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl | Kolor izolacji Beżowe |
Osłona Osłonięte - 3 ściany | Wysokości stosu z matami 2,38mm |