DF60A-5S-10.16C
DF60A-5S-10.16C
DF60A-5S-10.16C
Numer produktu DigiKey
26-DF60A-5S-10.16C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF60A-5S-10.16C
Opis
CONN RCPT HSG 5POS 10.16MM
Szczegółowy opis
5 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,400" (10,16mm)
Modele EDA/CAD
DF60A-5S-10.16C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,400" (10,16mm)