DF57H-4S-1.2C
DF57H-4S-1.2C
DF57H-4S-1.2C
Numer produktu DigiKey
H12106-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF57H-4S-1.2C
Opis
CONN RCPT HSG 4POS 1.20MM
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,047" (1,20mm)
Modele EDA/CAD
DF57H-4S-1.2C Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Aktywny
Kolor
Białe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,047" (1,20mm)