DF57H-2P-2.4V(21)
Numer produktu DigiKey
H121984TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DF57H-2P-2.4V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 2POS 2.4MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 2 pozycja 0,094" (2,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF57H-2P-2.4V(21) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada obrotu
Seria
Wysokość izolacji
0,055" (1,40mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ kształt
Prostokątne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ styku
Ostrze męskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C