DF57AH-2S-1.2C
Numer produktu DigiKey
DF57AH-2S-1.2C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF57AH-2S-1.2C
Opis
CONN RCPT 2POS 1.2MM CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,047" (1,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF57AH-2S-1.2C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada obrotu
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,047" (1,20mm)