DF57-2P-1.2V(21) jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 57 378
Arkusz danych
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 2 pozycja 0,047" (1,20mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF57-2P-1.2V(21)
Numer produktu DigiKey
H11893TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DF57-2P-1.2V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 2POS 1.2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF57-2P-1.2V(21) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada obrotu
Seria
Wysokość izolacji
0,055" (1,40mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ kształt
Prostokątne
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Ostrze męskie
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-35°C - 85°C