DF52-4P-0.8C
DF52-4P-0.8C
DF52-4P-0.8C
Numer produktu DigiKey
H125085-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF52-4P-0.8C
Opis
CONN PLUG HSG 4POS 0.80MM
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,031" (0,80mm)
Modele EDA/CAD
DF52-4P-0.8C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada tarciowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,031" (0,80mm)