DF52-3S-0.8H(21)
DF52-3S-0.8H(21)
DF52-3S-0.8H(21)
Numer produktu DigiKey
H125097TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125097CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125097DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF52-3S-0.8H(21)
Opis
CONN SOCKET 3P 0.031 TIN SMD R/A
Szczegółowy opis
3 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Cyna
Modele EDA/CAD
DF52-3S-0.8H(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość izolacji
0,069" (1,75mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytkę z kablem/przewodem
Funkcje
Pomyślny wynik próby rozżarzonym drutem, zatrzymywanie lutu
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Napięcie znamionowe
100V