DF52-17S-0.8H(21)
Numer produktu DigiKey
H125107TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125107CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125107DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF52-17S-0.8H(21)
Opis
CONN SOCKET 17P 0.031 TIN SMD RA
Szczegółowy opis
17 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Cyna
Modele EDA/CAD
DF52-17S-0.8H(21) Modele
Wysokość izolacji
0,069" (1,75mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Napięcie znamionowe
100V